Я класний керівник
Діяльність класного керівника дуже цікава, багатогранна, трудомістка. 
Вона пов’язана з непередбаченими труднощами, невдачами,  а іноді – з безсонними ночами… Але коли бачиш, як на твоїх очах  виростає справжня Людина, як збагачується її духовний світ, як дитина починає усвідомлювати своє місце в житті,  забуваєш про прикрощі , а душу наповнює почуття глибокого задоволення.
 Сподіваюсь, що моя любов зігріє їх серця та торкнеться дитячих душ.

"Гарячий чай з смаком позтиву" 
                                  для незламних, відважних захисників                                              

Життя класу яскраве і насичене!!!!!
З великим захопленням і цікавістю ми пізнавали історію нашого маленького, затишного містечка ЛІТИН.


   Ми намагаємось постійно  підтримувати воїнів, які несуть службу на сході країни. Діти сповнені світлою енергетикою, любов’ю та надією, виготовляють обереги , адже впевнені, що їх маленькі дарунки будуть захищати наших воїнів .


Ми пропагандуємо здоровий спосіб життя, тому проводимо фізкультурно-масові, спортивні та інші заходи, які сприяють зміцненню здоров’я учнів у класі.


З кожним днем ми все більше замислююємось над екологічними проблемами світу. Тому такі заходи як: " Сортуй заради майбутнього", " Батерейки  у нашому житті", " Не пали сміття", " Збережемо дім в якому ми живемо" та багато інших виховують в учнів дбайливе гуманне і духовне ставлення до природи, яке викликає яскраві і позитивні емоції, де кожний учень спроможний бачити і усвідомлювати себе частиною світу природи.Всі етапи проекту в комплексі мають на меті забезпечити успішність роботи з екологічного виховання. Адже самостійно екологічна культура, мислення формуватись не може. Їх треба плекати, беручи все найкраще з світових технологій. Де є важливою не лише любов до природи, не тільки знання в галузі екології і природничих наук, але і знання з екологічної етики, розуміння гармонії всього живого, співчуття, повага і турбота про неї.Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчитись.

Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо.Тому системно і цікаво намагаємось навчитися захищати себе у життєво небезпечних випадках.
2021 - 2022 н.р2020 - 2021 н.р


Немає коментарів:

Дописати коментар